- reset +
Home
Home Uudised Väljasõit Tallinnasse Eesti Laul 2017 salvestusele

Väljasõit Tallinnasse Eesti Laul 2017 salvestusele

5. veebrauaril toimus väljasõit Tallinnasse, kus sel korral külastasime Bastioni käike koos Raidakivimuuseumiga ning saime osa Eesti Laul 2017 II poolfinaali salvestusest.

Bastioni käikudes saime tutvuda giidi juhatusel Tallinna linna ajalooga. Salapärased käigud koos Bastionidega ehitati 17.-18. sajandil. Oma algupärast eesmärki - osaleda sõjategevuses ei täitnud Bastionid kunagi ning erinevatel aegadel on käike kasutatud erinevateks eesmärkideks. Oli põnev näha, millised suured käigud on kunagi ehitatud ning milleks neid on kasutatud.

Kuna päev oli pikk, siis peale Bastioni käikude külastust tegime ka väikese peatuse Ülemiste keskuses, et kõik saaksid veidi keha kinnitada ja kes soovis siis ka väikese shopingu teha.

Ning oligi aeg suunduda Gonsiori tänaval asuvasse ETV majja, kus toimus Eesti Laul 2017 II poolfinaali salvestus. Kohale oli peale meie tulnud veel palju noori eri Eesti paigust, aga kõigil oli sees ootusärevus, elevust lisasid ka koridorides liikunud tuntud inimesed. Veel enne, kui lasti stuudiosse viis publiku soojendaja läbi mänge ja viktoriini ning kõigil soovijatel oli võimalus teha pilti Eesti Laulu logodega seina taustal. Ja siis oligi käes see hetk, kui sai minna stuudiosse. Stuudio, kus kogu tegevus aset leidis on tegelikult üsna väike ning kolmsada inimest, kes olid publikuks, seisid üsna külg-külje kõrval. Lisaks sagivad ringi kaameramehed ja fotograafid. Publiku ülesandeks on artistisele kaasa elada ja neid tugeva aplausiga toetada. Artistid olid kõik väga soojad ja suhlesid publikuga. Lisaks oli kogu show vägev. Põnev oli näha, kuidas kogu töö käib - laval vahetatakse lavakujunduse elemente, muusikainstrumente, lisaks mängitakse erinevate valgustega. Kokku kestis salvestus umbes kaks ja pool tundi.

Lisaks Kanepi noortele võtsime kaasa ka mõned sõbrad Valgjärve valla Avatud Noortekeskusest. Noortel oli põnev ja elamusterohke päev.

Eesti Laul 2017 II poolfinaal on eetris juba sel laupäeval kell 21.35 ETVs.

 

Last Updated on Thursday, 16 February 2017 17:05